Menu
شرکت ملی صنایع پتروشیمی حامی پتروشیمی زنجان است

شرکت ملی صنایع پتروشیمی حامی پتروشیمی زنجان است

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: طرح اوره و آمونیاک (پتروشیمی) زنجان با توجه به حمایت‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای حل برخی مشکلات، با بیش از 53 درصد پیشرفت در مسیر ساخت و تکمیل قرار گرفته است.

مرتضی شاه‌میرزایی که در حاشیه سفر استانی رئیس جمهوری به استان زنجان، از طرح پتروشیمی زنجان بازدید می‌کرد، افزود: شرکت ملی صنایع پتروشیمی از اوایل فعالیت دولت سیزدهم، ساخت و تکمیل طرح پتروشیمی زنجان را مورد تاکید قرار داد.

 

وی گفت: مسائل اولیه این طرح با توجه به تلاش‌های مدیرعامل و عوامل مجموعه که ساخت طرح را پیگیری کردند حل شده است و امروز با توجه به بازدید انجام شده باید گفت که این طرح در مسیر ساخت قرار گرفته و از پیشرفت خوبی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: مجریان طرح، مطالبات مردم را جدی گرفته‌اند و این طرح پتروشیمی، بیش از 53 درصد پیشرفت دارد و در گام نخست پیگیر هستیم که طرح با توجه به برنامه جدیدی که تدوین شده ساخته شود سپس طرح‌های زنجیره ارزش آن مطالعه و اجرایی شود.

وی تاکید کرد: به سهام‌داران مردمی اطمینان می‌دهم با توجه به اراده‌ای که در شرکت ملی صنایع پتروشیمی وجود دارد و با حل برخی مشکلات، این طرح بر اساس برنامه جدید وارد مدار تولید شود و سهام‌داران به آرزوی دیرینه خود برسند.

 

Print
396 رتبه بندی این مطلب:
2/7

انتخابگر پوسته

دی ان ان